Умови повернення

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ
  1. Заповніть накладну, яка додається до кожного замовлення.
  2. Надішліть кур'єром з товаром, який хочете повернути за адресою в накладній.
  3. Отримайте ваучер на суму повернення та продовжуйте робити покупки.
Зверніть увагу:

*Протягом 14 днів з моменту отримання товару Ви гарантовано можете повернути повністю або частково куплений у нас товар належної якості, за відсутності слідів експлуатації та носіння, наявності оригінальної та неушкодженої упаковки, ярликів, пломб, якщо він не підійшов вам за кольором, розміром чи фасоном . Повернення товару здійснюється з додатком документа, що підтверджує факт купівлі товару: касовий чек чи інший документ.

Вартість доставки не підлягає відшкодуванню, оскільки є окремою послугою.


**Надішліть заяву на повернення з товаром, що повертається, через будь-яке відділення пошти простим поштовим відправленням або зателефонуйте за номером 044 392 29 29 – наші оператори допоможуть Вам оформити документи та направлять до Вас кур'єра. Кол центр Бутік ТБ працює цілодобово.


***Відкриття ваучера відбувається відразу після отримання нами поверненого товару. Максимальний термін цієї процедури становить 14 днів після відправки товару Вами.


****Не підлягають поверненню та обміну деякі категорії товарів, згідно із Законом України включаючи парфумерію, спідню білизну, панчішно-шкарпеткові вироби, предмети особистої гігієни та інше.

*****Повернення дозволяється тільки особі, яка оформила замовлення.